Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Chyžná

Hotel Solisko, s.r.o.

Miesto práce
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.10.2023
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

upratovanie hotelových izieb a hotelových kúpeľní, výmena posteľného prádla, upratovanie spoločných priestorov hotela - používanie profesionálnej hygieny,

práca v mladom kolektíve, zaškolenie, zamestnanecké benefity

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite prosím svoj životopis na uvedenú mailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky.
Po absolvovaní osobného pohovoru sa dohodneme na možnostiach spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup, spoľahlivosť, bezúhonnosť

Sme hotel s prívlastkom "rodinný". Pozývame na oddych všetky kategórie hostí ale hlavne rodiny s deťmi. Hotelová reštaurácia Al Lago ponúka taliansku kuchyňu a výber slovenských špecialít na brehu Štrbského plesa.
Hľadáme tímového hráča do nášho kolektívu a ponúkame prácu v mladom kolektíve, rodinnej atmosfére.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4072819  Megjelentetés dátuma: 26.9.2023  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac