Kuchár

Hotel SITNO ****

Miesto práce
Hotel Sitno, Vyhne
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Je gastronómia nielen spôsobom zarábania peňazí, ale aj Vašou vášňou?
- Zaujímajú Vás nové trendy v gastronómii a ich aplikácia v praxi?
- Chcete profesionálne rásť v štvorhviezdičkovom hoteli, ktorý je súčasťou jedinečnej slovenskej hotelovej siete?

Ak sú Vaše odpovede kladné, tak možno hľadáme práve Vás a radi Vás privítame v našom tíme.

VAŠOU ÚLOHOU BUDE:
• pripraviť vynikajúce jedlo, že v zákazníkovi vyvoláte túžbu vrátiť sa k nám opäť
• vaše výtvory by mali potešiť nielen žalúdok, ale i oči :)
• zodpovedať za kvalitu pripravovaných jedál

V prípade záujmu o prácu nás kontaktujte na telefónom čísle +421 911 077 748.

UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTI KANDIDÁTA.
PRETO AK AJ MÁTE VYŠŠIE PLATOVÉ OČAKÁVANIA, NEVÁHAJTE NÁM ZASLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS!

- POSKYTUJEME SKUTOČNÉ PRÍLEŽITOSTI PRE KARIÉRNY RAST,
- zamestnanecké ubytovanie v novo vybudovanej ZAMESTNANECKEJ UBYTOVNI neďaleko hotela (cca 100 metrov),
- vzdelávanie prostredníctvom kvalitných interných školení a workshop-ov,
- práca s profesionálnym tímom v atraktívnom prostredí s kvalitnými surovinami a špičkovým vybavením,
- u nás nájdete ľudský prístup k zamestnancom ,
- flexibilita v pracovných zmenách,
- stravovanie v rámci hotela,
- možnosť využitia hotelového wellness, bazénov a posilňovne zdarma v dohodnutých termínoch,
- poskytujeme bezplatný pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou v jednom z hotelov skupiny TRINITY HOTELS&RESORTS - Atrium Hotel v Novom Smokovci, Hotel SENEC v Senci,
- teambuildingové akcie a programy pre zamestnancov ako aj ich rodinných príslušníkov v rámci celej siete TRINITY HOTELS&RESORTS
- SOCIÁLNA STABILITA A ISTOTA V NAŠEJ SPOLOČNOSTI NA PRACOVNOM TRHU.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia, kuchár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti v danej oblasti výhodou
• Chuť pracovať a rozvíjať sa
• Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
• Aktívny prístup k práci
• Flexibilita
• Schopnosť pracovať v kolektíve

Kto sme ?

Hotel SITNO **** Forest Resort je situovaný v malebnej prírode Štiavnických vrchov, svojou polohou necelých 6 km od hlavnej dopravnej spojnice miest Bratislava a Banská Bystrica a vzdialenosťou len 165 km od Bratislavy, je ľahko dostupný z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku.

Hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti ponúka 264 lôžok v príjemne zariadených izbách a apartmánoch.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia.
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu. Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3759066  Megjelentetés dátuma: 26.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 450 EUR/mesiac