Obchodný riaditeľ

Hotel SITNO ****

Miesto práce
Hotel Sitno, Vyhne
Termín nástupu
dohodou
800,- EUR plus plus atraktívna variabilná zložka mzdy závislá od dosahovaných výsledkov od 750,-EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste líderský typ osobnosti?
Ste obchodník telom i dušou?
Máte skúsenosti obchodníka?
Máte slušnú dávku sebavedomia a takú istú úroveň pokory?
Je proklientský prístup Vašou charakteristickou vlastnosťou?

Ak ste na uvedené otázky odpovedali kladne, tak potom hľadáme možno práve Vás. Vašou súčasťou práce by bolo:

- aktívna mailová, telefonická a osobná komunikácia s firemnou klientelou,
- kompletné zastrešenie firemných podujatí - vypracovanie cenových ponúk a následná komunikácia s klientom, úspešná realizácia plánovaného podujatia, vyúčtovanie zrealizovanej akcie a ďalšia komunikácia s klientom vrátane získavania spätnej väzby,
- starostlivosť o portfólio existujúcich a pridelených klientov,
- aktívne vyhľadávanie nových potenciálnych klientov,
- zodpovednosť za plnenie finančných plánov,
- administratívne úlohy súvisiace s výkonom práce, reporty,
- prezentácia produktov a služieb spoločnosti.

UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ, KTORÁ SA MÔŽE ZVYŠOVAŤ V ZÁVISLOSTI OD SKÚSENOSTÍ KANDIDÁTA. Preto neváhajte a pošlite nám svoj životopis aj v prípade iných mzdových očakávaní.
- práca v jedinečnej slovenskej hotelovej sieti TRINITY HOTELS&RESORTS,
- práca v profesionálnom a dynamickom tíme,
- práca v atraktívnom prostredí,
- možnosť bezplatného využitia Wellness&Spa,
- bezplatný pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou v jednom z hotelov skupiny TRINITY,
- zaujímavé možnosti ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.

V prípade záujmu nám, prosím, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku, motivačný list a fotografiu mailom.

Priložte, prosím, nasledujúci text:

Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), zamestnávateľovi ASPECT-VYHNE, a.s., IČO: 36354694, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov.
Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.
Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, priložte k žiadosti Súhlas so spracúvaním osobných údajov a oboznámte sa so Spracúvaním osobných údajov na www.trinityhotels.sk, alebo do emailu napíšte text: „Súhlasím so zaradením do databázy uchádzačov o prácu v zmysle platných podmienok spracúvania osobných údajov“.

Vzhľadom na naše kapacitné možnosti, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov spĺňajúcich uvedené požiadavky.

V prípade, že sa Vám neozveme do 21 dní, tak sa nám podarilo nájsť vhodnejších kandidátov.

Ďakujeme Vám za Váš záujem a za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, cestovný ruch - nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť s vedením obchodného tímu,
- pozitívny a tímový prístup k práci,
- prax v hoteli ako Sales resp. Event Manager je výhodou,
- vnútorná motivácia s cieľom dosiahnuť úspech,
- výborné komunikačné, organizačné a prezentačné zručnosti, obchodné a predajné zručnosti sú neoddeliteľnou súčasťou,
- orientácia na výsledky a zákazníka,
- otvorenosť, kultivovanosť vystupovania, schopnosť riešiť otvorene problémové situácie,
- lojálnosť, zmysel pre detail.

Kto sme ?

Hotel SITNO **** Forest Resort je situovaný v malebnej prírode Štiavnických vrchov, svojou polohou necelých 6 km od hlavnej dopravnej spojnice miest Bratislava a Banská Bystrica a vzdialenosťou len 165 km od Bratislavy, je ľahko dostupný z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku.

Hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti ponúka 264 lôžok v príjemne zariadených izbách a apartmánoch.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia.
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu. Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3553333  Megjelentetés dátuma: 4.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,- EUR plus plus atraktívna variabilná zložka mzdy závislá od dosahovaných výsledkov od 750,-EUR