Čašník/čašníčka

Hotel Poľana Zvolen

Miesto práce
Nám. SNP 64/2, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
520

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hostí v hotelovej reštaurácii a kaviarni 3-hviezdičkového hotela Poľana Zvolen podľa gastronomických pravidiel, dodržiavanie jednotných zásad obsluhy so snahou o vysokú úroveň poskytovaných služieb, podáva kvalifikované informácie o ponúkanom sortimente a službách hotela.

Posielajte prosím svoje žiadosti a životopisy na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, flexibilita, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, zmysel pre čistotu a dodržiavanie zásad

Naša firma vlastní Hotel Poľana vo Zvolene. Našim cieľom je pri maximálnej efektívnosti uspokojiť potreby našich hostí, aby sa k nám radi vracali.
Ponúkame kompletné hotelové služby: ubytovacie, reštauračné služby, organizovanie firemných stretnutí, svadieb a kultúrnych podujatí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2703352  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 520