Pomocný kuchár, pomocná kuchárka

Pod Lipou, s.r.o.

Miesto práce
Modra-Harmónia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiacplus príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš už dosť cudziny alebo neférových zamestnávateľov, chceš sa usadiť a byť platený tak, aby si si mohol zobrať úver/hypo, založiť alebo starať sa o rodinu, chceš pracovať v príjemnom prostredí Malých Karpát len na skok z Bratislavy alebo Trnavy, chceš byť súčasťou teamu profíkov v 4* hoteli s takmer nekonečným športovým vyžitím, vieš variť a máš nasledovné predpoklady a skúsenosti, tak neváhaj a ozvi sa nám! :-)

Zodpovednosť za kvalitnú prípravu a servírovanie pokrmov podľa štandardov **** hotela.
Dodržiavanie technologických postupov a kalkulácií, dodržiavanie hygienických štandardov.
Spoluzodpovednosť za uskladnenie a efektívnu spotrebu.
Zodpovednosť za zverený tovar a inventár.

Okrem zmienených platových výhod ponúkame:
- atraktívne pracovné prostredie 4* hotelového rezortu
- zaujímavý balík zamestnaneckých výhod / možnosť využiť športoviská, bazén, wellness so zľavou pre seba a rodinných príslušníkov, zľavy na jedlo a pitie
- jazykový kurz na hoteli zadarmo
- starostlivosť o pracovné oblečenie
- zamestnanecká strava
- možnosť jednorázového/krátkodobého ubytovania v hoteli zdarma
- možnosť prenájmu zamestnaneckého bytu za zvýhodnenú cenu
- rodinná atmosféra hotela
- možnosť podieľať sa na vytvorení systému práce reštaurácie v novo otvorenom hoteli

pozícia vhodná pre uchádzača vyučeného v odbore, alebo prax min. 2 roky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť a zodpovednosť!!!
- lojalita a spoľahlivosť
- schopnosť zvládať stresové situácie
- tímový hráč
- zmysel pre poriadok a čistotu
- flexibilita

Hotelový rezort s jedinečnou polohou a veľkým 2,5 ha areálom sa nachádza v krásnej prírode na upätí Malých Karpát vo vinohradníckej oblasti Modra - Harmónia.
Ponúkame ubytovanie v dvoch rôznych ubytovacích štandardoch, s jedinečným dizajnom izieb a rodinnou atmosférou. Celková ubytovacia kapacita je 75 izieb a 170 lôžok.
ID: 3702963  Megjelentetés dátuma: 21.2.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac