Raňajkový čašník/servírka

HOTEL PARTIZÁN PS **** s.r.o.

Miesto práce
Tále, Horná Lehota-Tále
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac+ príplatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou náplňou práce:
- Starostlivosť o hostí počas raňajok v hotelovej Panorama reštaurácii
- Dodržiavanie štandardov stanovených gastronomickými pravidlami obsluhy hostí a zásad stolovania
- Príprava strediska na raňajky a následne úprava po raňajkách podľa pokynov manažéra
- Hmotná zodpovednosť za zverený tovar, materiál a inventár
- Tímová práca v profesionálnom kolektíve

Staň sa členom našej rodiny a využívaj:
Relax v Nature wellness centre aj s tvojou rodinou za zvýhodnených podmienok
Lyžovačku a ,,bajkovačku" v SKI and BIKE CENTRE Mýto za zvýhodnených podmienok
Mzdu vždy na čas
Bonusy v deň narodenín
Zaujímavé motivačné benefity
Priestor pre sebarealizáciu a odborný rast
Zábavu na večierkoch a teambuildingoch spolu s nami
Buď najlepší, staň sa ,,Partizánom roka” a vycestuj na dovolenku podľa vlastného výberu…

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme zaslať motivačný list a procesný životopis.
Vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritéria budú pozvaní na osobný pohovor s možnosťou odskúšať si ponúkanú prácu.
Všetky osobné údaje, ktoré nám poskytnete, považujeme v zmysle zákona o ochrane osobných údajov za dôverné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Pozitívny prístup k práci
-Vysoké pracovné nasadenie
-Odbornosť, zodpovednosť, flexibilita
-Samostatnosť, kreativita, komunikatívnosť
-Tímový duch
-Príjemné vystupovanie
-Zvládanie stresových situácií a prácu pod tlakom
-Znalosť iného cudzieho jazyka a barmanský kurz je vítaná

HOTEL PARTIZÁN PS**** je rodinný hotel, vedený rodinou Kičovou, ktorý plní sny svojim klientom.

Uprostred prírody Nízkych Tatier, na Táľoch je našou každodennou prioritou priniesť klientom vysokokvalitné služby v oblasti hotelierstva, gastronómie a vytvoriť klientom na niekoľko dní príjemný pocit dokonalosti.
Sny o relaxe a oddychu plníme v exkluzívnom Natur wellness centre na ploche 2260 m². Zábavné aktivity v každom ročnom období a počasí sú našou devízou. Jednou z možností je bikovanie alebo lyžovanie v hotelovom stredisku MÝTO SKI & BIKE. Po aktívnom dni sa snažíme uspokojiť chuťové poháriky hostí lahôdkami pripravenými tímom našich kuchárov v Panorama Restaurant a Tálskej Bašte. Mnohé z nich pripravujeme z vlastných produktov, ktoré pochádzajú z hotelovej Ajax farmy.
Patríme medzi TOP kongresové rezorty na Slovensku. Dôkazom je množstvo úspešne zvládnutých veľkých i menších kongresov, eventov, teambuildingov a svadieb pre najnáročnejších klientov.
Zároveň sme jeden z najlepších Wellness & Family hotelov na Slovensku.
ID: 4066622  Megjelentetés dátuma: 8.8.2023  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac