Elektrikár

HOTEL PARTIZÁN PS **** s.r.o.

Miesto práce
Bystrá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti.
Vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu.
Operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach.
Vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov.
Čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v nadväznosti na dokumentáciu.
Navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov a výstražných tabuliek.
Pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení.
Dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci.Znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov.

-Práca v stabilnej a etablovanej spoločnosti
-Zaujímavé motivačné benefity
-Priestor pre sebarealizáciu a odborný rast
-Odborné vzdelávanie
-Prístup na internet
-Odmeny, sociálny program
-Ubytovanie v zamestnaneckej ubytovni
-Možnosť zamestnania partnera a pridelenie samostatného bytu
-Možnosť využívania hotelových služieb
-Rekondičné pobyty v SR
Požadujeme zaslať podrobnejší profesný životopis s uvedením presného popisu práce v doterajších zamestnaniach.
Vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.
Všetky osobné údaje, ktoré nám poskytnete, považujeme v zmysle zákona o ochrane osobných údajov za dôverné.

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme zaslať motivačný list a procesný životopis.
Vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritéria budú pozvaní na osobný pohovor s možnosťou odskúšať si ponúkanú prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár, elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

vyučený elektrikár s osvedčením a minimálnou praxou v obore 2 roky
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na vyhradenom technickom zariadení elektrickom pre stupeň odbornej spôsobilosti podľa § 21 vyhl. č. 508/2009 Z.z.

HOTEL PARTIZÁN PS**** je rodinný hotel, vedený rodinou Kičovou, ktorý plní sny svojim klientom.

Uprostred prírody Nízkych Tatier, na Táľoch je našou každodennou prioritou priniesť klientom vysokokvalitné služby v oblasti hotelierstva, gastronómie a vytvoriť klientom na niekoľko dní príjemný pocit dokonalosti.
Sny o relaxe a oddychu plníme v exkluzívnom Natur wellness centre na ploche 2260 m². Zábavné aktivity v každom ročnom období a počasí sú našou devízou. Jednou z možností je bikovanie alebo lyžovanie v hotelovom stredisku MÝTO SKI & BIKE. Po aktívnom dni sa snažíme uspokojiť chuťové poháriky hostí lahôdkami pripravenými tímom našich kuchárov v Panorama Restaurant a Tálskej Bašte. Mnohé z nich pripravujeme z vlastných produktov, ktoré pochádzajú z hotelovej Ajax farmy.
Patríme medzi TOP kongresové rezorty na Slovensku. Dôkazom je množstvo úspešne zvládnutých veľkých i menších kongresov, eventov, teambuildingov a svadieb pre najnáročnejších klientov.
Zároveň sme jeden z najlepších Wellness & Family hotelov na Slovensku.
ID: 3926930  Megjelentetés dátuma: 30.1.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac