Čašník / Čašníčka

HOTEL MIKADO****, REŠTAURÁCIA ROUGE, LL real invest, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 480€, v závislosti od zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je obsluha hostí v dvoch reštauráciách a štyroch baroch hotela podľa doby prevádzky. Čašník/čašníčka sa stará o starostlivosť hostí a dodržiava štandardné postupy tak, ako sú uvedené v interných smerniciach hotela. Naším cieľom je, aby sa naši hostia cítili vítaní a preto hľadáme do tímu ľudí, ktorí majú príjemné vystupovanie, majú chuť pracovať, sú flexibilní a lojálni a nestrácajú úsmev na tvári.

- práca v silnej a stabilnej spoločnosti
- príjemné prostredie moderného hotela
- mladý kolektív
- možnosť ďalšieho vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou
- prax v zahraničí na podobnej pozícii výhodou
- zdvorilé, profesionálne správanie
- vysoká miera flexibility
- osobnosť orientovaná na zákazníka
- komunikatívnosť
- schopnosť pracovať v kolektíve

Hotel MIKADO**** je moderný kongresový hotel v centre Nitry, ktorý zahájil svoju prevádzku začiatkom roku 2011. Ponúka nadštandardné a komplexné služby svojim klientom. Prevádzka hotela je nonstop 24 hodinová. Reštaurácia ROUGE je súčasťou hotela, ale nie je to typická hotelová reštaurácia, do ktorej by mohli chodiť len ubytovaní hostia. Od začiatku si reštaurácia drží svoj nadstavený štandard a preto sa v rámci hodnotení reštaurácii umiestňuje na popredných miestach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1212256  Megjelentetés dátuma: 7.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 480€, v závislosti od zručností kandidáta