Čašník / čašníčka

Hotel Martinské hole

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
04.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a zodpovednosť za chod baru a reštaurácie. Prívetivý a usmievavý prístup k zákazníkom, spojený s dodržiavaním gastronomických zásad stolovania a starostlivosti o zákazníka (objednávanie, obsluha a vyúčtovanie). Starostlivosť o klientov počas školení, konferencií. Príprava bufetových raňajok. Prijímanie a riešenie reklamácii. Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

Krásne horské prostredie lyžiarskeho strediska Winter Park Martinky. Práca na zimnú sezónu s možnosťou TPP. (TPP/ živnosť/ dohoda). Doprava a ubytovanie zdarma. Práca na smeny v mladom kolektíve. Príspevok na zamestnanecké stravovanie. Možnosť zvyšovania kvalifikácie formou odborných gastronomických kurzov. Voľný vstup do hotelového wellness centra.

Ponúkame prácu na zimnú sezónu, podľa dohody aj na TPP, v krásnom horskom prostredí Martinských holí 1 225 m.n.m. V prípade záujmu aj len ako brigádu na jeseň a zimnú sezónu. Očakávame príjemné a profesionálne vystupovanie, za účelom dosiahnutia požadovanej kvality poskytovaných služieb a starostlivosti o hosťa.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak ste vyučený v gastronómii a ste flexibilný, pohotový, prívetivý a ochotný učiť sa novým veciam, neváhajte a pošlite nám váš motivačný list a životopis spolu s Vašou fotografiou.

Spoločnosť, ktorá dlhoročne prevádzkuje hotel v lyžiarskom stredisku Winter Park Martinky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1619263  Megjelentetés dátuma: 1.1.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac