Nočný recepčný / čašník Študent na 6-9 zmien v mesiaci

HOTEL MAMAS a.s.

Chorvátska 2, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré mesto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
51,20€ netto za jednu 12 h zmenu + tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

12 hodinová zmena 19:30-7:30

Check in, check out
Vybavovanie požiadaviek hostí
Dvíhanie, prepájanie telefonických hovorov
Obsluha v reštaurácii
Čistiace práce
Príprava raňajok
Kontrola rezervácií, vykonávanie uzávierok

možnosť využívať fitness a wellness zdarma
možnosť využívať solárium neobmedzene a zdarma
zľava v reštaurácii
mladý kolektív

Informácie o výberovom konaní

svoje CV prosím zasielať na

[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

zodpovednosť, dochvíľnosť, samostatnosť, orientácia na zákazníka a zmysel pre detail

Sme špičkový butikový hotel s individuálnym prístupom k našim hosťom. Orientácia na hosťa a jeho potreby je pre nás najvyššou prioritou. Našim klientom poskytujeme služby na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3206878  Megjelentetés dátuma: 5.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 51,20€ netto za jednu 12 h zmenu + tringelty