Hotelová kaderníčka

Miesto práce
Tatranská Lomnica 92, Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
800 €. Výška mzdy sa finálne určuje po vzájomnej dohode, s prihliadnutím na prax a skúsenosti s možnosťou vyplácania odmien v závislosti od dosiahnutých tržieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho hotelového tímu hľadáme šikovnú, zodpovednú a pracovitú kaderníčku/kaderníka, ktorá by mala chuť sa podieľať na návrate kvalitných služieb tohto typu.

Ponúkame neopakovateľnú možnosť podieľať sa na úspešnom návrate takmer strateného symbolu Tatier – historického Hotela Lomnica, priateľské pracovné prostredie a férové podmienky. A okrem toho aj:

  • vzdelávanie a príležitosti k ďalšiemu odbornému a kariérnemu rastu
  • stravovanie v rámci hotela
  • zamestnanecké rovnošaty
  • možnosť využitia zamestnaneckej práčovne
  • teambuildingové aktivity pre zamestnancov aj podujatia pre rodinných prílušníkov
  • benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti
  • 24.12. voľný deň
  • fin. bonusy podľa hospodárskeho výsledku prevádzky
  • výkonnostne odmeňovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kaderníčka/kaderník

  • samostatnosť
  • príjemne vystupovanie
  • zodpovednosť
  • ochota učiť sa nové veci

ZAR, a.s. je investičná spoločnosť, ktorej aktivity smerujú do oblasti rozvoja cestovného ruchu, hotelierstva a gastronómie. Prioritne investuje do opätovného vybudovania tradičných kultúrno-historických hodnôt. Na ich základe buduje a obnovuje kultúrne dedičstvo na Slovensku. Všetky jej projekty (Hotel Lomnica*****, Kuszmannov bazár, Kaštieľ Pálffy, Selaví, VIAJUR, Kuulinair a iné) spájajú hodnoty, umenie žiť dobrý život a pripomínať historické korene súčasným aj budúcim generáciám.

Kto sme – ako tím?

Sme kolektív, ktorý spája nadšenie pre to, čo robíme a tvoríme. Máme radi tímových ľudí, ktorí sa vedia nadchnúť pre všetky naše „brands“ v hospitality a gastronómií. Vybrali sme sa náročnou cestou, pretože veríme, že vieme tento segment na Slovensku posunúť a rozvinúť, dať príležitosť svetovej gastronómií a hotelierstvu aj doma.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ingrid Pastorková
E-mail: poslať životopis
ID: 2746266  Megjelentetés dátuma: 2.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 €. Výška mzdy sa finálne určuje po vzájomnej dohode, s prihliadnutím na prax a skúsenosti s možnosťou vyplácania odmien v závislosti od dosiahnutých tržieb