Čašník/ Čašníčka

Hotel LIPA Slovakia s.r.o.

Husitská cesta 5, 916 01 Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
od 522 € až 800 € finálna úroveň závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je gastronómia Tvojou záľubou?
Nechýba Ti optimizmus a rád komunikuješ s ľuďmi?
Máš dostatok energie a chuti učiť sa?
Chceš sa rozvíjať v oblasti gastronómie v trojhviezdičkovom hoteli?
Rád a s úsmevom obsluhuješ, vítaš a usádzaš hostí?
Baví Ťa servírovanie?
Si dôsledný pri účtovaní hostí?
Je pre Teba samozrejmosťou profesionálne správanie sa?

Do príjemnej reštaurácie Linden hľadáme stabilného kolegu do obsluhy, ktorý má vzťah k obsluhe hostí. Si čašník so skúsenosťami? Pridaj sa k nám?

Čo očakávame:
Obsluha hostí
Stolovanie
Príjemné vystupovanie a upravený vzhľad
Flexibilita
- Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi.
- Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
- Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
- Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
- Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.
- Účtovanie tržieb hosťom, vrátane príjmu šekov, úverových kariet, vedenie pokladne
- Príprava a aranžovanie miestnosti
- Účasť na príprave a obsluha pri slávnostných akciách, prijímanie, prerokovávanie, príp. odovzdávanie reklamácií kuchyni, či inému oddeleniu.

zamestnanecké ubytovanie hradené zamestnávateľom
práca v mladom dynamickom kolektíve
práca počas rôznych gastro eventoch, módnych prehliadok a pod.

príjemné vystupovanie, chuť pracovať, zodpovedný prístup k práci, logické zmýšľanie, lojálnosť voči firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Hotel LIPA*** je mestský kongresový hotel, ktorý poskytuje ubytovanie, stravovanie, relaxáciu, organizovanie seminárov a školení v príjemnom prostredí.
Kontakt: [email protected] / [email protected]
Viac na www.hotellipa.eu
Hotel Kormorán**** - poskytujúce ubytovanie, stravovanie, relaxáciu, organizovanie seminárov a školení, športových podujatí v príjemnom prostredí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2716590  Megjelentetés dátuma: 11.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 522 € až 800 € finálna úroveň závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta