Recepčná/Recepčný

Hotel *** Karpatský dvor

Miesto práce
Lozorno, Bratislava, okres Malacky
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu momentálne hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu RECEPČNÁ/RECEPČNÝ.

Náplň práce:
- Check-in, Check-out
- rezervácie, asignácia izieb, administratívne práce
- poskytovanie informácií a asistencia pri riešení vzniknutých problémov a sťažností
- vybavovanie telefonických a e-mailových rezervácií
- fakturácia a pokladničné doklady , evidencia osobných a prihlasovacích údajov
- inkasovanie platieb - manipulácia s platobným terminálom

Miesto výkonu práce je Lozorno /15km od Bratislavy/

- práca v exkluzívnom hoteli, v mladom a dynamickom kolektíve
- ubytovanie v individuálnych izbách s vlastnou kúpeľňou, WiFi zdarma, TV
- celodenné stravovanie zdarma
- využitie hotelového wellness centra, solárium, fitness
- práca v príjemnom prostredí
- dobré platové podmienky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie na verejnosti
- spoľahlivosť
- ústretovosť
- vysoké pracovné nasadenie

Znalosť iných cudzích jazykov a prax v odbore vítana.

Spoločnosť GASTRO-PEN s.r.o. sa zaoberá hotelovými a reštauračnými službami.
Hotel *** Karpatský Dvor, Lozorno - 15 km od Bratislavy, na diaľnici smer Malacky z Bratislavy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1905673  Megjelentetés dátuma: 22.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou