Hotelový recepčný/recepčná

Hotel Grand*** Žilina

Miesto práce
Sládkovičova 1, okres Žilina
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie a od ubytovanie hostí (check-in/check-out)
- priamy kontakt a komunikácia s hosťami (poskytovanie informácií, zaisťovanie služieb pre hostí)
- prijímanie a vybavovanie telefonických aj on-line rezervácii
- vykonávanie a zodpovednosť za rezervácie ubytovania
- vedenie evidencie ubytovaných hostí a poskytnutých služieb
- práca s hotelovými účtami, vyúčtovanie hostí, fakturácia
- príjem hotovostných a bezhotovostných platieb
- zodpovednosť za zverenú hotovosť
- zodpovednosť za spracovanie dennej uzávierky, za správnosť cien
- administratívno-ekonomická činnosť
- práca na zmeny (dvojzmenná prevádzka)
- aktívna komunikácia v anglickom alebo nemeckom jazyku

Hotel Grand *** Žilina
Priateľský team, rôznorodá a samostatná práca.
Pre viac info : www.hotelgrand.sk

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Predošlá skúsenosť na hotelovej recepcii je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, Hotelová akadémia, Gymnázium

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, flexibilita, spoľahlivosť, schopnosť improvizovať, príjemné vystupovanie,
Prax v práci na recepcii je výhodou.

Hotel s reštauračnými a wellness službami.Hotel Grand sa nachádza v pešej zóne priamo v historickom centre Žiliny. Hotel Grand v Žiline má dlhoročnú tradíciu, ktorá sa datuje od roku 1910, kedy bol prvý krát otvorený pre svojich hostí. Dnes má hotel viac ako 100 rokov. V roku 2004 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, nielen zvýšením úrovne ubytovania, ktoré vedú k spokojnosti i najnáročnejších hostí, ale aj rekonštrukciou a úpravou exteriéru budovy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2351483  Megjelentetés dátuma: 7.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou