Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Raňajkový Kuchár/ka

Hotel Galanta, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Galanta, Orechová, Galanta-Kolónia
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v Hoteli Galanta**** na pozíciu kuchár pri príprave čerstvých výrobkov na základe receptúr a štandardov v hotelovej reštaurácii The Grove.
-Pracovná doba Po - Pi / od 06:00-15:00hod.
-Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál
-Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
-Dodržiavanie HACCP štandardov, čistoty na pracovisku a osobnej hygieny
-Zodpovednosť a starostlivosť za kuchynské náradie a vybavenie

-Získanie skúsenosti s prácou v luxusnom 4* hoteli
-Možnosť kariérneho rozvoja
-Práca v moderne zariadenej kuchyni s najnovšou technológiou
-Možnosť naučiť sa nové kuchárske techniky
-Stravovanie zdarma
- fitness zdarma
- firemné oblečenie

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis s fotografiou na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí najviac spĺňajú stanovené kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.
Žiadosti a štruktúrované životopisy s fotkou zasielajte na: [email protected]
Alebo sa informujte na telefónnom čísle 0908 384 540

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Výučný list / Stredoškolské vzdelanie s maturitou v obore kuchár

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-Preferované dosiahnuté úspechy a min 3 ročná prax v obore kuchár
-CHUŤ PRACOVAŤ
-Prívetivé a ochotné správanie
-Zmysel pre poriadok a PRECÍZNOSŤ
-Zdravotný preukaz

Hotel Galanta je krásny butikový hotel nachádzajúci sa na predmestí Galanty. Tento atraktívny 26-izbový hotel má 4 hviezdičky a pravidelne sa radí medzi najlepšie hotely v Trnavskom kraji. náš mladý a energický personál, z ktorých mnohí sú v hoteli od skončenia školy, spolu s naším starším a skúseným personálom tvoria dobrú skupinu ľudí, s ktorými sa dá pracovať. S mnohými firemnými hosťami z tovární, ako aj týždenným menu a donáškou jedál robí z hotela a reštaurácie jednu z obľúbených miest v miestnej komunite. Skvelé miesto na flexibilnú prácu v krásnom prostredí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1923699  Megjelentetés dátuma: 9.3.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac