Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Tour guide - nemčina / francúzština

H4U s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
9 EUR/hod.Úhrada niektorých nákladov spojených s prácou, najčastejšie preplatenie jednej jazdy taxíkom na návrat domov vo večerných hodinách.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na pozícii Tour Guide záhŕňa starostlivosť o turistické skupiny počas ich víkendových pobytov v Bratislave.
Naši zákazníci prichádzajú do Bratislavy hlavne za zábavou a tomu zodpovedá aj ich program, počas svojho pobytu sa cez deň zúčastňujú rôznych adrenalínových aktivít a vo večerných hodinách navštevujú reštaurácie, bary a diskotéky.

* Sprevádzanie skupín v rámci ich denných a večerných aktivít a počas dopravy z letiska.
* Komunikácia v nemeckom alebo francúzskom jazyku, poskytovanie informácií.
* Platby za drobné služby dodávateľom.
* Koordinácia programu skupiny podľa vopred poskytnutého harmonogramu.

Kompletná informácia na https://www.stagforyou.com/vacancies/tour-guide-bratislava-job178/

Prosím zaslať životopis s fotografiou prostredníctvom Profesie alebo emailom na [email protected] .
Relevantých záujemcov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vek minimálne 18 rokov.
Komunikatívna a spoločenská povaha.
Zodpovednosť, samostatnosť.
Ochota pracovať cez víkend a vo večerných hodinách.
Príjemné vystupovanie.
Praktická znalosť a používanie cudzích jazykov.
V prípade žien, je výhodou ak máte rada nočný život alebo adrenalínové aktivity.
V prípade mužov, je výhodou ak máte rád šport a adrenalínové aktivity.

Spoločnosť H4U s.r.o. vznikla v roku 2004 so zámerom poskytovať odborné služby v oblasti cestovného ruchu a hotelierstva.

V súčasnosti jej hlavné podnikateľské činnosti tvoria:
* Cestovná kancelária so zameraním na "party-travelers" poskytujúca služby pod značkou StagForYou v 30 európskych destináciách prostredníctvom svojich zamestnancov a partnerov.
* Poradenstvo v cestovnom ruchu a marketingu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3069989  Megjelentetés dátuma: 16.3.2023  Alapbér (bruttó): 9 EUR/hod.