Recepčný/á

Interhouse Košice, a.s.

Miesto práce
Hlavná 1, 040 01 Košice
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiacDo základnej mzdy nie sú započítané zákonné príplatky za prácu cez víkendy, cez sviatky a za nočnú prácu. PLUS výkonnostné odmeny a možný preformance bonus podľa výsledkov. A to všetko na zmluvu!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- privítanie, ubytovanie a zúčtovanie pobytu hosťa
- evidencia ubytovaných hostí
- starostlivosť o hosťa počas pobytu
- poskytovanie informácií
- prijímanie a vybavovanie rezervácií
- úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami hotela v záujme zabezpečiť požiadavky hostí
- dodržiavanie štandardov kvality
- práca s centrálnym rezervovacím systémom Opera
- zhotovovanie požadovaných reportov a štatistík /napr. ubytovaní hostia, tržby za služby, zoznam príchodov a odchodov a pod./
- zaťažovanie hotelových účtov, ich následná kontrola
- zhotovovanie denných, mesačných uzávierok
- zodpovednosť za bezpečnosť hostí

- Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
- BeneFit bonus do 300,-€ ročne
- Participácia na profite (GOP bonus)
- Reference bonus 200,-€
- Zamestnanec mesiaca 100,-€
- Zamestnanec roka 300,-€
- Vzdelanie, možnosť kariérneho rastu cez Talent Management Program
- Zamestnanecká strava úplne zdarma v hotelovej kantíne
- Zamestnanecká bezkonkurenčná cena ubytovania ako vo vlastných hoteloch, tak v
hotelovej sieti po celom svete a výhodné ceny pre rodinu a priateľov
- Možnosť využívania Multisport karty
- Teambuildingy, outingy a množstvo iných aktivít v rámci nášho BENEFIT PROGRAMU
- Možnosť dočasného ubytovania a stravy

Informácie o výberovom konaní

- predpokladaný nástup: Ihneď
- prosíme o zaslanie motivačného listu a štrukturovaného životopisu s fotografiou
- vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov
Ak poznáte niekoho, kto hľadá prácu práve v hotelovej oblasti alebo sami uvažujete nad zmenou, neváhajte, pošlite CV a príďte sa presvedčiť na osobnom stretnutí, ako realizujeme hodnoty značky DoubleTree by Hilton v praxi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk - aktívna znalosť - podmienkou
- znalosť ďalšieho svetového jazyka - výhodou
- prax v oblasti hotelierstva vítaná
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, kreatívnosť, flexibilita, zmysel pre detail, samostatnosť, disciplína, práca v tíme

Spoločnosť Interhouse Košice, a.s. hľadá pre svoj tím spolupracovníkov, ktorí sú jazykovo a profesne zdatní, s ochotou a chuťou osvojiť si nové veci. Hľadáme ľudí, pre ktorých nie sú cudzie pojmy ako zodpovednosť, pozornosť a starostlivosť, a ktorí tieto vlastnosti vedia naplno uplatniť pri svojej práci.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 632823  Megjelentetés dátuma: 6.6.2022  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac