Conference Sales Manager

Interhouse Košice, a.s.

Miesto práce
Hlavná, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950,00 € + výkonostné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva úlohy pre zverený segment spoločenských podujatí. Tento segment je špecifikovaný nasledovne:
- semináre, školenia, workshopy, konferencie, kongresy vrátane ubytovania ak sú požiadavkou organizátora
- výstavy, plesy, večierky, výročné oslavy a iné spoločenské podujatia organizované právnickou osobou vrátane ubytovania ak sú požiadavkou organizátora

- práca v hoteli celosvetovej siete
- práca v mladom kolektíve
- vzdelávanie, pravidelné tréningy
- stravovanie s príspevkom priamo v hoteli

Informácie o výberovom konaní

- dátum nástupu: ihneď
- zastupovanie počas MD
- prosíme o zaslanie motivačného listu a štrukturovaného životopisu
- zamestnávateľ si nárokuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť anglického jazyka
- skúsenosti z oblasti organizovania podujatí
- vynikajúce komunikačné, vyjednávacie zručnosti
- strategické myslenie, schopnosť tvoriť a implementovať obchodnú stratégiu firmy
- organizačné schopnosti a časová flexibilita
- reprezentatívny výzor a vystupovanie
- schopnosť zvládať stresové situácie
- analytické myslenie
- prax v odbore minimálne 2 roky
- flexibilná pracovná doba

Spoločnosť Interhouse Košice, a.s. hľadá pre svoj tím spolupracovníkov, ktorí sú jazykovo a profesne zdatní, s ochotou a chuťou osvojiť si nové veci. Hľadáme ľudí, pre ktorých nie sú cudzie pojmy ako zodpovednosť, pozornosť a starostlivosť, a ktorí tieto vlastnosti vedia naplno uplatniť pri svojej práci.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2017286  Megjelentetés dátuma: 22.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950,00 € + výkonostné prémie