Raňajkový čašník/ čašníčka v hoteli - brigádnik

TEHELNÉ POLE, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta 27/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a milých brigádnikov (brigádničky) na pozíciu čašníka/čašníčky do raňajkovej reštaurácii OPUS, v ktorej sa podávajú len raňajky a pracovná doba je 6hod - 10hod. Klientela hotela je medzinárodná, preto je potrebné ovládať aspoň anglický jazyk.
Náplň práce:
Zodpovednosť za podávanie jedál a nápojov počas raňajok, profesionálne správanie podľa nastavených hotelových štandardov:
- presné zaznamenávanie objednávok, prinášanie a odnášanie jedál a nápojov
- promptné servírovanie jedál a nápojov
- prípravné a obslužné práce

- možnosť ďalšieho vzdelávania sa a kariérneho rastu
- kvalitné podmienky pre výkon práce
- zázemie v stabilnej spoločnosti medzinárodnej hotelovej siete Hilton Worldwide s možnosťou zamestnať sa na trvalý pracovný pomer
- stravovanie pre brigádnikov plne hradené zamestnávateľom

Ak Vás naša ponuka zaujala a radi by ste sa stali členom nášho tímu, prosím pošlite Váš podrobný profesný životopis s fotografiou na doleuvedený mail.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujem vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU, znalosť ďalšieho jazyka výhodou
- Silná orientácia na zákazníka
- Prívetivé a ochotné správanie
- Zmysel pre poriadok a precíznosť
- Zdravotný preukaz

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3603643  Megjelentetés dátuma: 21.1.2020  Alapbér (bruttó): 4,5 EUR/hod.