Upratovač/ka (nočná zmena)

TEHELNÉ POLE, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta 27/A, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
základná mzda 700 brutto + pohyblivá zložka mzdy 100 brutto + ďalšie prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Čistenie podláh, dlažieb a exteriérových povrchov umývacím strojom
- Práca - nočná zmena (18:00 - 06:00 hod.)
- Pracovná doba - podľa rozpisu zmien (vrátane sviatkov, sobôt a nediel)

- Stravovanie vo vlastnej jedálni
- Atraktívne pracovné prostredie
- Zázemie v stabilnej spoločnosti medzinárodnej hotelovej siete Hilton Worldwide
- Cestovanie v rámci hotelovej siete Hilton
- 13. plat

Ak Vás naša ponuka zaujala a radi by ste sa stali členom nášho tímu, prosím pošlite Váš podrobný profesný životopis na doleuvedený mail.
Na pohovor budú prizvaní iba vybraní uchádzači , spĺňajúci požadované kritériá. Ďakujeme vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- Prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie
- Zmysel pre poriadok a precíznosť
- Čistý výpis registra trestov

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2571508  Megjelentetés dátuma: 18.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 700 brutto + pohyblivá zložka mzdy 100 brutto + ďalšie prémie