Kuchár v rýchlom občerstvení - Hotel Devín

HOTEL DEVÍN, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 900 EUR/mesiac900 EUR + pohyblivá zložka + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná príprava jedál v rýchlom občerstvení na terase 4* hotela.

Uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, prosíme o zaslanie životopisu elektronickou poštou.
Do predmetu správy je potrebné uviesť názov pozície.

Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorých budeme mať záujem pozvať na osobné stretnutie.
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu.

Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva uchádzač súhlas s ich spracovaním v spoločnosti Hotel Devín, a.s., Riečna 4, 811 02, Bratislava, v plnom rozsahu pre účely predmetného výberového konania, v súlade so Zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Po ukončení výberového konania budú životopisy všetkých neúspešných uchádzačov zlikvidované v súlade s ustanoveniami Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

odbor kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

samostatný kuchár

Počet rokov praxe

3

- nutnou podmienkou je vyučenie v odbore kuchár a minimálne 3 roky praxe v odbore
- požadujeme trvalé bydlisko v Bratislave (ubytovanie neposkytujeme)

HĽADÁME:
- osobnosť so záľubou v kulinárstve, schopnú kreovať nové jedlá
- ambicióznu a cieľavedomú osobnosť s dobrými organizačnými schopnosťami
- spoľahlivú osobnosť s aktívnym a zodpovedným prístupom k plneniu pracovných úloh a povinností

Hotel Devín už od 50. rokov 20. storočia zaujíma veľmi významnú pozíciu v oblasti bratislavského hotelierstva. Atraktívny je svojim funkcionalistickým štýlom, v ktorom bol v roku 1954 postavený, polohou pri rieke Dunaj, nadčasovým dizajnom a poskytovaním tradične vysokokvalitných služieb. Hotel Devín spĺňa podmienky 4* hotela v domácom i zahraničnom meradle a svojou ponukou sa zaraďuje medzi hotely najvyššej kategórie na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1039486  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 - 900 EUR/mesiac900 EUR + pohyblivá zložka + provízie