Šéfkuchár - Hotel DARO ***

Hotel DARO s.r.o.

Miesto práce
Hodruša - Hámre
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Po spoločnej dohode !!!
2 000 - 2 330 EUR/mesiacČasť tringeltov + odmeny za výkony (svadby...atď.).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plná zodpovednosť za vedenie kuchyne
- Návrh a prípravna nových jedál (jedálnych lístkov)
- Následná tvorba kompletných kalkulácií ponúkaných jedál
- Vynikajúca znalosť všetkých technologických a kvalitatívnych postupov a ich
dodržiavanie
- Samostatné pripravovanie teplých a studených jedál (Á la carte, bufety)
- Zodpovednosť za kvalitu ponúkaných jedál
- Rozdelovanie pracovných zmien
- Organizovanie práce kuchárov a pomocných síl v kuchyni
- Plná zodpovednosť za chod kuchyne
- Zodpovednosť za skladové zásoby surovín a ich objednávanie
- Dohľad nad estetikou podávaných jedál (aranžovanie a dekorovanie)
- Dodržiavanie prísnych hygienických zásad
- Vedenie a motivovanie tímu
- Pracovná doba cca 200 - 220 hodín/mesačne

- tvorivé prostredie
- práca v stabilnej spoločnosti
- pohodový kolektív rodinného hotela
- kvalitné podmienky pre výkon práce
- profesijný rast
- zamestnanecká strava
- ubytovanie zdarma priamo na hoteli
- nadštandartné finančné ohodnotenie (možné odmeny)

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na „Poslať spoločnosti životopis", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

- zodpovedný
- kreatívny
- iniciatívny
- schopnosť viesť a motivovať svoj tím
- spoľahlivý
- mať chuť učiť sa nové trendy
- silne pozitívny vzťah ku gastronómii

Hotel nájdete v známej baníckej obci Hodruša-Hámre, ktorá sa rozprestiera v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov. Hotel sa snaží ponúknuť svojim zákazníkom čo najvyšší štandard v danej triede, ako aj v ubytovaní tak i v poctivej gastronómii. Viac informácií o hoteli nájdete na www.hoteldaro.sk.
ID: 3516167  Megjelentetés dátuma: 1.11.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac