Chyžná - Hotel DARO ***

Hotel DARO s.r.o.

Miesto práce
Hodruša - Hámre
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
možný ihneď
3.30€ - 3.50€/ hod. v závislosti od schopností + odmeny do výšky 75€/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za upratovanie a preupratovávanie izieb
- dodržiavane hygienických predpísaných štandardov
- Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (zmývanie podlahy v reštaurácii a Lobby bare, umývanie kúpeľní a toaliet, dopĺňanie kozmetických potrieb, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, vysávanie, utieranie prachu, umývanie okien)
- Zodpovednosť a priebežné udržiavanie poriadku a čistoty v skladoch, na chodbách a na pracovnom vozíku
- Hlásenie porúch, ako aj poškodeného majetku
- Hlásenie strát a nálezov

- seriózne a spravodlivé odmeňovanie
- možnosť profesného rastu
- pracovné miesto v stabilnej spoločnosti
- práca v atraktívnom prostredí a príjemnom kolektíve
- zamestnanecké ubytovanie priamo na hoteli
- zamestnanecká strava

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na „Poslať spoločnosti životopis", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

- zmysel pre poriadok a čistotu
- dochvíľnosť
- tímový hráč

Hotel nájdete v známej baníckej obci Hodruša-Hámre, ktorá sa rozprestiera v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov. Hotel sa snaží ponúknuť svojim zákazníkom čo najvyšší štandard v danej triede, ako aj v ubytovaní tak i v poctivej gastronómii. Viac informácií o hoteli nájdete na www.hoteldaro.sk.
ID: 3465378  Megjelentetés dátuma: 4.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3.30€ - 3.50€/ hod. v závislosti od schopností + odmeny do výšky 75€/mesačne