Údržbár - kutil alebo odborník - aj Dôchodci!

Hotel CITY **** Galanta

Miesto práce
Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 - 4,5 EUR/hod.fixný hodinový plat + motivačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce vhodná pre domáceho kutila, zámočníka, elektrikára, murára....
POZOR: aj dôchodci, poprípade staršie ročníky so skúsenosťami
- bežné údržbárske práce, opravy závad...
- pracovný čas - niekedy víkendy, bežne cca 7:30-15:30
- poskytneme zaučenie

Informácie o výberovom konaní

- nástup je možné prispôsobiť, podľa dohody
- môže byť aj dôchodca
- prebehne osobné stretnutie

- Štruktúrovaný životopis (aspoň krátky životopis, skúsenosti, zručnosti, záľuby + KONTAKT na Vás) spolu so žiadosťou posielať na uvedenú emailovú adresu ([email protected]) alebo poštou, ďalšie informácie osobne i telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

údržbár - kutil, zámočník, elektrikár, murár ...

- zručný, ochotný
- jazykové znalosti sú vítané - maďarsky, anglicky - nie povinnosť

Hotel CITY **** Galanta - Business hotel v centre Galanty.
Pre verenjosť ponúkame ubytovanie a reštauračné služby.
Zameriavame sa na ubytovanie jednotlivcov, väčších skupín - svadby, oslavy, ale organizujeme aj firemné podujatia - konferencie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3643147  Megjelentetés dátuma: 12.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,5 - 4,5 EUR/hod.fixný hodinový plat + motivačná zložka