Vedúca/ vedúci recepcie

Hotel Château Belá s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mesačná hrubá mzda je od 900,00 €, v závislosti od zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a organizácia zamestnancov úseku recepcie hotela, poskytovanie služieb pre hostí, predaj ubytovacích služieb, rezervácia pobytov, poskytovanie informácií, predaj doplnkového tovaru, registrácia hostí, spracovanie a vystavovanie hotelových účtov, príprava podkladov k fakturácii, zodpovednosť za spracovanie dennej uzávierky, za správnosť účtovaných cien atď.

Poskytujeme možnosť stravovania a zamestnaneckého ubytovania.

Prihlášky posielajte so špecifikáciou pozície, životopisom a fotkou na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

príjemné vystupovanie, vysokú profesionalitu, schopnosť riešiť pridelené úlohy samostatne, vodičský preukaz " B", výborné komunikačné a organizačné schopnosti , schopnosť viesť a motivovať tím, flexibilita, znalosť hotelového a rezervačného software Fidelio

Hotel Château Bela, člen historického hotela Europy a zároveň najromantickejší hotel Európy, ktorý je dokonale zreštaurovaný, luxusný barokový kaštieľ nachádzajúci sa na malebnom juhu Slovenska, len 10km od mestečka Štúrovo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3376696  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mesačná hrubá mzda je od 900,00 €, v závislosti od zručností kandidáta.