Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Kuchár - Grill Chef

Hotel Bystrička s.r.o.

Miesto práce
Hotel Bystrička, Bystrička
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

GRILL CHEF WANTED !!!

Do mesta prichádza niečo nové a my hľadáme človeka, ktor‎ý bude mať odvahu ísť do toho s nami!
Hľadáme niekoho, kto má vášeň pre dobré jedlo, zbožňuje ruch kuchyne či vôňu grilu.
Ak si akčný, kreatívny, s citom pre detail a máš skúsenosti v oblasti gastronómie, a ešte lepšie v oblasti streetfoodu, tak chceme práve Teba!

Hlavnou náplňou práce bude príprava lahodn‎ých a čerstvých šmakociniek z lokálnych zdrojov. TY budeš majster, ktor‎ý bude vytvárať gurmánske diela a doťahovať ich do dokonalosti.

Takže ak si pln‎ý dobrej energie, máš prístup „to pôjde, to zvládneme“ a vieš si predstaviť, že by si bol dušou i tvárou našého malého foodtrocku, pošli svoje CV. Budeme sa tešiť - tak ideme do toho spolu ???

využitie hotelového wellnessu
zamestnanecké zľavy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

Hotel Bystrička *** je prímestský business hotel, ktorý je ľahko dostupný z centra mesta Martin. Poloha z hľadiska prepojenia ciest a okresov hotel predurčuje na miesto príjemného ubytovania nielen pre obchodných cestujúcich, ale aj pre ostatných hostí a turistov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3843960  Megjelentetés dátuma: 3.6.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac