Manager predaja hotelových služieb- sales and marketing

Hotel Bankov, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
júl 2019
850 - 1 500 EUR/mesiacpodľa kvality uchádzača, mesačné motivačné ohodnocovanie dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do nášho tímu. Ak vieš tvrdo pracovať, si vytrvalý a vieš prevziať zodpovednosť, tak si ten správny kandidát.

Pracovná náplň:
- aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí na úrovni B2B (korporátny segment, CK)
- vyjednávanie obchodných podmienok, uzatváranie zmlúv
- budovanie a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s kľúčovými klientmi
- udržiavanie databázy klientov a jej efektívne využívanie
- marketingové aktivity ( e- marketing , FB kampane, Google Adwords, a ostatné)
- dohľad nad správnou aplikáciou predaja vytvorených produktových balíkov v ubytovacieho aj reštauračného úseku
- spravovanie rezervačného systému Hores 10 a Booking engine vo vzťahu k správne nastaveným cenníkom všetkých poskytovaných produktov
- maximalizácia reálne využiteľných kapacít hotela
- dohľad nad správnou prácou zamestnancov recepcie v spolupráci s vedúcim recepcie

Zodpovednosť za výsledok: dosiahnutá obsadenosť hotela

služobný telefón, 50% zľavy na všetky hotelové služby, zvýhodnená sadzba na dennú stravnú jednotku- zamestnanecká strava
Možnosť sebarealizácie, stabilný mladý pracovný kolektív, práca v pokojnom a tichom prostredí na periférii Košíc v lesoparku.

Prosím zašlite motivačný list a životopis na kontaktnú e-mailovú adresu. Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj

Počet rokov praxe

2

- min. 2 roky skúseností s aktívnym prístupom k obchodu
- práca v oblasti cestovného ruchu je prioritnou výhodou
- výborná práca s MS Office, Phptoshope alebo inom grafickom programe je výhodou
- plynulá znalosť AJ
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- výborná organizácia práce , efektívny time managment
- orientácia na cieľ, vytrvalosť, disciplína

Luxusný hotel v krásnom prostredí košického lesoparku, len 10 minút od centra mesta. Hotel má 28 izieb, Lujza Restaurant a Garden Restaurant na letnej terase, kaviareň a tri salóniky, wellness s 3 saunami, bazénom a tepidáriom a jacuzzi. Cieľovou skupinou sú domáci i zahraniční obchodní cestujúci. Domáca klientela využíva služby hotela pri organizácii rodinných osláv, svadieb či kultúrnych podujatí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 714542  Megjelentetés dátuma: 23.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 - 1 500 EUR/mesiacpodľa kvality uchádzača, mesačné motivačné ohodnocovanie dosiahnutých výsledkov