Skladník

Hotel Bankov, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
624 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nákup tovaru, prehľad o tovare a cenách, organizácia plynulého nákupu a prijímu tovaru, uskladnenie tovaru, evidencia skladového hospodárstva, zodpovednosť za mesačné inventúry skladu, udržiavanie čistoty v skladových priestoroch

pracovné miesto v stabilnej spoločnosti, príjemný kolektív a atraktívne prostredie, možnosť vzdelávania, možnosť poskytnutia zamestnaneckej stravy

Prosíme o zaslanie životopisu e-mailom alebo poštou. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastro

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

znalosť práce s PC-skladové hospodárstvo, manuálna zručnosť a flexibilita, zodpovednosť samostatnosť, pri nástupe nutná vstupná lakárska prehliadka

Luxusný hotel v krásnom prostredí košického lesoparku, len 10 minút od centra mesta. Hotel má 28 izieb, Lujza Restaurant a Garden Restaurant na letnej terase, kaviareň a tri salóniky, wellness s 3 saunami, bazénom a tepidáriom a jacuzzi. Cieľovou skupinou sú domáci i zahraniční obchodní cestujúci. Domáca klientela využíva služby hotela pri organizácii rodinných osláv, svadieb či kultúrnych podujatí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 423146  Megjelentetés dátuma: 11.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 624 - 900 EUR/mesiac