Kuchárka / Kuchár

Hotel Arcadia, s. r. o.

Miesto práce
Františkánska 3, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1050 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava raňajok ,ľahkých obedov, vecernych tapasov

- práca v mladom kolektíve
- hotel priamo v centre Bratislavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia - vyucena kucharka / vyuceny kuchar

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• požadované dosiahnuté vzdelanie v gastronómií
• vynikajúce komunikačné schopnosti
• pro-klientská orientácia
• zameranie na poskytnutú kvalitu a servis
• plynulá znalosť angličtiny alebo nemčiny (hlavne slovom)

Čarovný ARCADIA BOUTIQUE HOTEL je situovaný priamo v srdci historického Starého mesta, v tesnej blízkosti všetkých známych bratislavkých pamiatok, akými sú Slovenské národné divadlo, Reduta, korunovačný Dóm sv. Martina, Primaciálny palác, Mirbachov Palác, Michalská veža či Stará Radnica.

Naše izby ponúkajú jedinečný výhľad na Františkánsky kostol, jeden z najhodnotnejších a najstarších kostolov v meste. Z našich apartmánov si môžete vychutnať romantický pohľad na Michalskú vežu a Bratislavský hrad.

BOUTIQUE HOTEL ARCADIA ponúka 34 luxusných priestranných izieb, zariadených s vyberaným vkusom a zmyslom pre detail. Absolútny komfort nájdete v našich dvojpodlažných apartmánoch.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 469249  Megjelentetés dátuma: 21.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1050 brutto