Kuchár / Kuchárka

Hotel Arcadia, s. r. o.

Miesto práce
Františkánska 3, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1050 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HOTEL ARCADIA in Bratislava hľadá:

KUCHARA

Vaše úlohy:
• Zhotovovať všetky druhy výrobkov studenej a teplej kuchyne podľa daných noriem a kalkulácií

práca v mladom, dynamickom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Systém práce: strieda sa dlhý a krátky týždeň

V prípade záujmu prosím o zaslanie životopisu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vyučenie v odbore kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Hľadáme do tímu spoľahlivú osobu, ktorá chce pracovať
- čistý register trestov

Čarovný ARCADIA BOUTIQUE HOTEL je situovaný priamo v srdci historického Starého mesta, v tesnej blízkosti všetkých známych bratislavkých pamiatok, akými sú Slovenské národné divadlo, Reduta, korunovačný Dóm sv. Martina, Primaciálny palác, Mirbachov Palác, Michalská veža či Stará Radnica.

Naše izby ponúkajú jedinečný výhľad na Františkánsky kostol, jeden z najhodnotnejších a najstarších kostolov v meste. Z našich apartmánov si môžete vychutnať romantický pohľad na Michalskú vežu a Bratislavský hrad.

BOUTIQUE HOTEL ARCADIA ponúka 34 luxusných priestranných izieb, zariadených s vyberaným vkusom a zmyslom pre detail. Absolútny komfort nájdete v našich dvojpodlažných apartmánoch.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 456743  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1050 EUR