Kuchár / kuchárka

HOTEL ALFA s.r.o.

Miesto práce
Giraltovce
5,2 EUR/hod.Odmeny a bonusy vo forme motivačného príspevku alebo odmeny z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná príprava jedál podľa ponuky / À la carte / akcie /
- zodpovednosť za kvalitu jedál a jeho servírovanie
- dodržiavanie noriem a presne stanovených postupov prípravy jedál
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
- súčinnosť pri príprave jedálneho lístka
- sledovanie skladových zásob
- úprava jedál pred expedíciou, vysoký dôraz na estetickú stránku pokrmov

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte Vaše štruktúrované životopisy na uvedenú kontaktnú emailovú adresu. Zároveň v zasielaných dokumentoch uvádzajte prosím súhlas s evidovaním Vašich osobných údajov v internej databáze spoločnosti a s ich spracovaním v rámci výberového konania. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov za účelom osobného pohovoru. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, kuchár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

3

- organizovanie a plánovanie práce
- adaptabilnosť, flexibilita, improvizačné schopnosti
- samostatnosť, spoľahlivosť, pozornosť, presnosť
- praktické myslenie
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť

MIESTO, KAM SA KAŽDÝ RAD VRÁTI...
Hotel Alfa je elegantný trojhviezdičkový hotel s podmanivou atmosférou a štýlom, ktorý sa nachádza v centre mesta Giraltovce.
História hotela sa začala písať od roku 1972. Svoju novú etapu započal v roku 2013 po rozsiahlej rekonštrukcii, ktorá skvalitnila a rozšírila poskytované služby.
Komfortne vybavené izby, reštaurácia, kaviareň, relax zóna a najnovšie aj moderne zariadený bowling s kaviarňou osloví jednotlivca aj skupiny. Hotel je ideálnym miestom pre usporiadanie spoločenských udalostí, stretnutí alebo školení.
Veríme, že aj pre Vás bude Hotel Alfa miestom, kam sa radi vrátite.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4018653  Megjelentetés dátuma: 11.1.2021  Alapbér (bruttó): 5,2 EUR/hod.