Vodič sk. B s rozvozom tovaru Žarnovica a okolie

HORTI s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.Po skúšobnej dobe motivujúceho ohodnotenie podľa výkonu. Priemerná mzda okolo 1250€/ mes. brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím. Hľadáme skúseného a zodpovedného vodiča do nášho tímu na rozvoz ovocia a zeleniny v rámci Slovenska. Vašou náplňou práce bude najmä:
Rozvoz tovaru odberateľom podľa objednávok - Žarnovica a okolie, Oravský Podzámok okolie
Asistencia pri nakládke a vykládke tovaru
Preprava tovaru z miesta A do B
Bezpečná manipulácia a preprava tovaru
Kontrolné činnosti
Vedenie záznamov o prevádzke motor. vozidla
Kontrola objednávok na rozvoz
Obsluha paletového vozíka, VZV
Starostlivosť o zverené vozidlo
Možnosť pracovať aj na živnosť.
Pracovná doba od: 5:00 hod PO-PIA

Zamestnanecké výhody, benefity

Zaškolenie, Stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti, Možnosť osobného rastu, Mladý a veselý kolektív, Nový vozový park, Príspevok na stravovanie. Po skúšobnej dobe motivujúce odmeňovanie podľa výkonu po skúšobnej dobe. Polročné a vianočné odmeny. Pravidelné zvyšovanie mzdy podľa počtu odpracovaných rokov vo firme.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí splnia stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Platné doklady k vedeniu motorového vozidla sk. B:
Vodičské oprávnenie sk. B - prax na dodávke do 3,5 tony
Samostatnosť a dobrá geografická orientácia
Matematická gramotnosť
Manuálna zručnosť
Pracovitosť
Fyzická zdatnosť
Zdravotný preukaz na prácu s potravinami výhodou
Sústredenie sa
Odolnosť voči stresu
Etika a zodpovednosť
Čistý register trestov

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť HORTI s.r.o. sa zaoberá dovozom, balením a distribúciou čerstvého ovocia a zeleniny; pestovaním hlávkovej kapusty pre vlastnú výrobu kvasenej kapusty, ktorú poznáte pod značkou HORTI. Počas našej dlhoročnej existencie máme vybudované veľmi dobré obchodné vzťahy medzi domácimi a zahraničnými dodávateľmi a odberateľmi.
Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v Košiciach na Južnej triede 66, kde máme dve prevádzky: jedna je veľkoobchod ovocia a zeleniny, kde sa zároveň nachádza aj vedenie spoločnosti a druhá len samotná výrobná hala pre čistenú a vákuovo balenú zeleninu. Ďalšia naša prevádzka v Bzenove pri Prešove je špecializovaná na výrobu a balenie kvasenej kapusty.
Účelom našej spoločnosti je dodávať kvalitné ovocie a zeleninu a naše výrobky pre zákazníkov a zároveň im pomáhať zvyšovať ich tržby.
Našimi zákazníkmi sú maloobchodné reťazce, supermarkety, veľkoobchody, reštaurácie, nemocnice, školské zariadenia, vývarovne a rôzne iné inštitúcie, ktoré majú zriadenú jedáleň alebo potrebujú čerstvé ovocie a zeleninu. Nakupujeme vždy len najchutnejšie a najkvalitnejšie ovocie a zeleninu za účelom uspokojovania požiadaviek našich náročných zákazníkov.
Každý náš zamestnanec vie, že najdôležitejšie pre našich zákazníkov je, aby dostali najkvalitnejší a najčerstvejší tovar a hlavne vždy načas – tomu sa snažíme všetko podriadiť. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás nesmierne dôležitá, aby sme im dokázali stále pomáhať a zároveň neustále zvyšovať spokojnosť aj ich zákazníkov. Najcennejšou referenciou pre nás je verný a spokojný zákazník.

Prečo práve my?
Sme mladá expandujúca firma, ktorej prvoradým cieľom nie je len zisk, ale dlhodobé budovanie postavenia stabilného a spoľahlivého partnera našim zákazníkom. Sme blízko našim zákazníkom. Na trhu, kde neustále rastie dopyt po kvalitných produktoch rovnako rastie aj dopyt po kvalitných zamestnancoch. Preto do našej firmy hľadáme ľudí, ktorí nám pomôžu napĺňať potreby zákazníkov. Budete súčasťou nášho tímu?

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4209310  Megjelentetés dátuma: 23.11.2021  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.