Infolinka pro e-SHOP -slovensky hovořící (m/ž)

HORNBACH-Baumarkt AG je jednou z popredných spoločností pôsobiacich v oblasti veľkoplošných predajní s bohatým sortimentom materiálu a potrieb pre stavbu, dielňu a záhradu s viac než 20 000 zamestnancami v deviatich štátoch Európy.

ODPOVEDAŤ
Miesto práce
Praha, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
21-24 000 CZK brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovídání dotazů zákazníků včetně e-mailové komunikace
- Řešení zákaznických požadavků vztahujících se k internetovému obchodu
- Telefonická podpora našich prodejen
- Informování zákazníků o stavu zakázky
- Pravidelná komunikace s ostatními odděleními

Zamestnanecké výhody, benefity

- Příjemné pracovní prostředí v menším pracovním kolektivu
- Finanční příspěvek na dovolenou a Vánoce
- Kvalitní zaškolení nových zaměstnanců a podpora interních trenérů, práce s moderními CRM systémy
- Stravenky v hodnotě 100 Kč
- 6 týdnů dovolené
- Mzda 21-24 000 hrubého/měsíčně

Informácie o výberovom konaní

- Znalost slovenského/ jazyka na úrovni rodilého mluvčího podmínkou
- Dobrá písemná a verbální komunikace
- Prozákaznický přístup
- Uživatelská znalost práce s PC (MS-Office)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť HORNBACH je medzinárodne úspešná firma pôsobiaca v oblasti veľkoplošných predajní s bohatým sortimentom materiálu a potrieb pre stavbu, dielňu a záhradu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kateřina Slunečková
E-mail: poslať životopis
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
ID: 3445847  Megjelentetés dátuma: 11.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 21-24 000 CZK brutto