Zvárač/ka

Hörmann Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 73, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 5 € ∕ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zváranie kovových komponentov
- ručné zváranie alebo robotické zváranie

- Výkonnostná prémia
- Dochádzkový Bonus
- Prítomnostná prémia
- DDS 3. pilier
- Stravovanie priamo na hale
- 13. Plat
- Príjemné a čisté pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zváračsky kurz ZM1
- pozícia je vhodná aj pre absolventa školy študijného odoboru Porgramátor obrábacích a zváracích strojov a zaraidení so základným závračským kurzom ZM1
- práca na 3 zmeny

Spoločnosť Hörmann Automotive Slovakia s.r.o. so sídlom v Bánovciach and Bebravou sa od roku 2017 venuje výrobe strojárskych komponentov pre automobilový priemysel. Aktuálne zamestnáva viac ako 280 zamestnancov. Patrí do skupiny HÖRMANN, ktorá už viac ako 65 rokov pôsobí tam, kde vznikajú inovácie. Neustálym investovaním do know-how zamestnancov a najnovších technológií sa rodinná firma rozrástla na aktuálnych 30 spoločností. Pôsobí v štyroch sektoroch: Automobilový priemysel, Komunikácia, Inžinierstvo a Intralogistika.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3651539  Megjelentetés dátuma: 4.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 5 € ∕ hod.