Kuchár, kuchárka

HOREZZA, a.s.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
09.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
855 EUR/mesiacZákladná mzda+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do hotela v príjemnom prostredí kúpeľného mesta Piešťany prijmeme do trvalého pracovného pomeru zamestnanca, ktorý bude pre zamestnávateľa vykonávať práce spočívajúce vo výrobe technologicky náročných teplých jedál alebo špecialít studenej kuchyne s prípadným využitím veľkokapacitných programovo riadených kuchynských strojov.

Možnosť výmenných rekreácií v našich zariadeniach v rámci SR.
Stravovanie zabezpečené zamestnávateľom za symbolickú úhradu.
Ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu.

V prípade záujmu prosíme zasielať životopis na mailovú adresu:
[email protected]
Miesto výkonu práce: Hotel Granit Piešťany

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár - čašník

Počet rokov praxe

2

Očakávame kreativitu a nápaditosť v prinášaní nových podnetov na zlepšenie poskytovaných služieb, zodpovedný prístup k práci, schopnosť pracovať v kolektíve.

Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytuje pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu. Naším cieľom je vytvoriť kvalitnú hotelovú sieť so zaujímavými službami a príjemným prostredím, kde sa naši hostia budú cítiť ako doma. Chceme to dosiahnuť tým, že neustále inovujeme a vytvárame zaujímave príbehy na našich zariadeniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3870909  Megjelentetés dátuma: 8.6.2021  Alapbér (bruttó): 855 EUR/mesiac