Čašník/barman

HOREZZA, a.s.

Miesto práce
Smrekovica 4km, Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.07.2019
Mzdové podmienky (brutto)
650/mesiac +príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha klientov v jedálni a bare prevádzky. Príjemná, nápomocná a ústretová komunikácie s klientami. Dodržiavanie jednotných zásad obsluhy.
• Spracovanie počtu stravníkov.
• Pripravuje bufetové stoly- raňajky, obedy, večere.
• Výnos jedla z kuchyne, dokladanie švédskych stolov pri raňajkách.
• Stolovanie a príprava jedálne. Udržuje poriadok a čistotu na pracovisku, čistotu malého a veľkého stolného inventára, ktorý podľa potreby obmieňa, dopĺňa a ošetruje.
• Pri obsluhe klientov ponúka nápoje, prípadne iné drobné občerstvenie.
• Vedenie predpísanej evidencie a hospodárenie s potravinami. Hmotná zodpovednosť.
• Dodržiavanie hygienických predpisov, predpisov BOZP a PO pri práci.

Možnosť výmenných rekreácií v naších zariadeniach.
Príspevok zamestnávateľa na III.Pilier DDP.
Stravovanie zabezpečené zamestnávateľom za symbolickú úhradu.
Dopravu z Podsuchej zabezpečuje zamestnávateľ.

Hotel Granit Smrekovica príjme do zamestnania - TPP, brigádu šikovného čašníka/barmana ; čašníčku/barmanku s príjemným vystupovaním.
Dosiahnuté minimálne stredoškolské vzdelanie v odbore kuchár – čašník, ktoré je možné nahradiť Osvedčením o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov.
Životopisy môžete posielať na adresu:
[email protected]
Kontakt: 0914 324 197

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Hotelová akadémia, SŠ v odbore čašník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie.
Ochota.
Komunikatívnosť a milý prístup.
Zodpovedný prístup k práci.
Schopnosť pracovať v kolektíve.

Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytuje pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu. Naším cieľom je vytvoriť kvalitnú hotelovú sieť so zaujímavými službami a príjemným prostredím, kde sa naši hostia budú cítiť ako doma. Chceme to dosiahnuť tým, že neustále inovujeme a vytvárame zaujímave príbehy na našich zariadeniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3711362  Megjelentetés dátuma: 8.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650/mesiac +príplatky