Chyžná

HOREZZA, a.s.

Tatranské Zruby, Tatranské Zruby, Vysoké Tatry-Tatranské Zruby
Termín nástupu
09.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
600,00 EUR+príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec bude pre zamestnávateľa vykonávať práce vyplývajúce zo starostlivosti o zverené izby v hotelovo-rekreačnom zariadení.
Kompletné upratovanie priestorov zamestnávateľa.

Práca v prostredí Vysokých Tatier.
Možnosť výmenných rekreácii v našich zariadeniach.
Príspevok zamestnávateľa na 3.Pilier DDP.
Zamestnanecká strava za symbolickú úhradu.

Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytujúca pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu pre svoju prevádzku Hotel Granit Tatranské Zruby - klimatické kúpele príjme na plný pracovný úväzok zamestnanca na pozíciu chyžná.
Životopisy môžete posielať na adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitosť a precíznosť.
Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie.

Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytuje pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu. Naším cieľom je vytvoriť kvalitnú hotelovú sieť so zaujímavými službami a príjemným prostredím, kde sa naši hostia budú cítiť ako doma. Chceme to dosiahnuť tým, že neustále inovujeme a vytvárame zaujímave príbehy na našich zariadeniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3327614  Megjelentetés dátuma: 5.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600,00 EUR+príplatky