Nočný recepčný/vrátnik

HOREZZA, a.s.

Miesto práce
Teplická 81, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
610

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie základných recepčných prác hotela/poskytovanie ubytovacích a rekreačno-zdravotníckych služieb v centre Piešťan.
Poskytovanie informácii klientom.
Stráženie objektu.

Príspevok zamestnávateľa na DDP (3.pilier).
Možnosť výmenných rekreácií v naších zariadeniach na Slovensku.
Možnosť poskytovanie stravy s vyšším príspevkom zamestnávateľa (0,50 EUR večera).
Ponuka stabilnej a dlhodobej spolupráce.

Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytujúca pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu pre svoju prevádzku Hotel Granit Piešťany príjme na plný pracovný úväzok, prípadne na živnosť zamestnanca na pozíciu nočný recepčný/vrátnik.
Životopisy môžete posielať na adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Príjemné vystupovanie.
Ochota.
Komunikatívnosť

Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytuje pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu. Naším cieľom je vytvoriť kvalitnú hotelovú sieť so zaujímavými službami a príjemným prostredím, kde sa naši hostia budú cítiť ako doma. Chceme to dosiahnuť tým, že neustále inovujeme a vytvárame zaujímave príbehy na našich zariadeniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3237980  Megjelentetés dátuma: 9.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 610