Cukrár

HORAM SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 200 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od formy spolupráce a od pracovných skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných zanietených cukrárov, ktorí sa neboja experimentovať a púšťať sa do nových inšpiratívnych vecí. Ponúkame prácu kreatívnej duši, ktorej láska k pečeniu nepozná hraníc.

Pracovná náplň:
- ručná výroba cukrárenských výrobkov (cukrárenské výrobky, croissanty, pain au chocolat...)
- manažovanie, zaškolenie, kontrola a motivácia tímu cukrárov
- kontrola priebežného a konečného výsledku pečenia
- maximalizácia využitia surovín/minimalizácia odpisov
- obsluha, nastavenie a údržba cukrárenských strojov a zariadení
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a postupov

Záujemcom ponúkame prácu v úplne novom modernom priestore s najnovšou technológiou, rodinnú atmosféru a kolektív mladých, zanietených ľudí.
- individuálny prístup manažmentu
- priestor pre sebarealizáciu
- otvorenosť kreatívnym riešeniam
- zázemie, školenia, možnosť profesionálneho rastu
- možnosť získania nových pracovných skúseností
- stabilné zamestnanie
- motivujúce ohodnotenie
- 20% zľava na nákupy v predajni
- zamestnanecké balíčky (Veľká Noc, Deň matiek, Mikuláš, Vianoce...)

Informácie o výberovom konaní

- prax v odbore aspon 1 rok PODMIENKA
- flexibilita
- zodpovedný prístup
- manuálna zručnosť
- školiace a manžérske zručnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Sme obchodná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu. Maloobchod
ID: 4059417  Megjelentetés dátuma: 10.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac