Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Ak chceš prácu, ktorá pre teba nebude stereotypom a zároveň máš vodičák sk. C, radi ťa u nás privítame

HOPI SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacHrubá mzda je od 1400 € + diéty. Mzda závisí od počtu odpracovaných dní (60 €/ deň). K mzde prislúcha: 240 € mesačný bonus; 25 € bonus za nástup v piatok na nočnú/.v sobotu na dennú zmenu; 40 € bonus za každý 21. a ďalší nástup v mesiaci; 25 € bonus za 0 absencií v mesiaci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koluje ti v žilách krv pravého vodiča?
Vnímaš jazdu na kamióne ako svoje poslanie?
Vyhovuje ti útulný priestor kabíny a máš v nej rád poriadok a čistotu?
V tom prípade ťa radi privítame v tíme našich vodičov.

Jazdíme iba Slovensku na nových autách a aktuálne máme voľné miesta pre vodičov na ťahačoch a tiež SOLO autách.
Doma spíš každý deň.
Jazdy sa ti budú začínať a končiť v Maduniciach, alebo v Senci.
Nemáš prax s prácou s potravinami? Nevadí, naši skúsení vodiči ťa všetko naučia.

Asistenčná služba je samozrejmosťou.
Ponúkame možnosť rozšíriť si vodičské oprávnenie.
Všetko, čo zarobíš uvidíš na páske a vyplatené to budeš mať vždy včas.
Ponúkame ti možnosť ísť na skúšobnú jazdu s našim vodičom ešte predtým ako ku nám nastúpiš.
Pracujeme s potravinami, takže práca u nás je stabilná. Dôkazom sú zamestnanci, ktorí sú u nás viac ako 20 rokov.

Vopred všetkým ďakujeme za zaslané životopisy a prejavený záujem, no kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C

Požadujeme ochotu a chuť pracovať, všetko ostatné ťa zaškolí profesionál.

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4288294  Megjelentetés dátuma: 13.7.2023  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac