Retrakár / expedient / systemák MAD

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Madunice
Mzdové podmienky (brutto)
750+

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
Práca so skenerom, manipulácia s tovarom,
príjem tovaru, príprava tovaru k expedícií,
účasť na inventúrach skladu,
vykonáva práce spojené s komplexnou logistickou
službou pre zákazníka,
spolupracuje s pracovníkmi interných oddelení
v záujme zabezpečenia plynulého toku materiálu.

Ponúkame:
Motivujúce mzdové ohodnotenie zohľadňujúce mieru skúseností a výkonnosť,
zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, priateľský kolektív,
prácu v novom modernom sklade s využitím najmodernejšej techniky,
možnosť profesného rastu schopným pracovníkom.

Pošlite prosím svoj životopis a motivačný list na [email protected]. Na základe množstva žiadostí o prácu, sme schopní kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme Vám za pochopenie.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti HOPI SK s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
preukaz VZV,
zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve,
trestnú bezúhonnosť,
skúsenosť s ovládaním retraku,
zodpovednosť,
logické myslenie,
dôslednosť.

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3258978  Megjelentetés dátuma: 13.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750+