Skladový pracovník - vodič VZV SC

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 + Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
Manipulácia s tovarom,
príjem tovaru,
príprava tovaru k expedícií,
kontrola dodávok.
Aktívne riadenie - VZV, výhoda systémový zakladač.

Ponúkame:
Mzdové ohodnotenie zohľadňujúce mieru skúseností a výkonnosť,
zázemie silnej a stabilnej spoločnosti,
prácu v novom modernom sklade s využitím najmodernejšej techniky,
možnosť profesného rastu schopným pracovníkom.
Madunice - mraziarensky sklad,Senec - suchý a chladený sklad.

Pošlite prosím svoj životopis a motivačný list na [email protected]. Na základe množstva žiadostí o prácu, sme schopní kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme Vám za pochopenie.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti HOPI SK s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

skladové procesy

Vodičský preukaz

B

Požadujeme: Tímový hráč,
skúsenosti z logistickej prevádzky,
preukaz VZV skupiny W1 A, D,
výhoda preukaz VZV skupiny W2, zodpovedajúci zdravotný stav,
trestnú bezúhonnosť,
ochotu pracovať v nepretržitej prevádzke - tri zmeny,
odolnosť voči stresu,
flexibilita,
zmysel pre zodpovednosť.

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1834696  Megjelentetés dátuma: 13.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 + Dohodou