Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Čašníci do podniku s vodnými fajkami v centre Žiliny

Hookah lounges s.r.o.

Miesto práce
Mariánske námestie, Mariánske námestie, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 - 5,5 EUR/hod.tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čašník/Barman:
zaznamenávanie objednávok a príprava nápojov
servírovanie objednaných nealkoholických a alkoholických nápojov
dodržiavanie správneho postupu prípravy predávaných nápojov
sledovanie správnych skladových zásob nápojov a doplnkových produktov
zabezpečovanie rezervácií
obsluhovanie registračnej pokladne a vyúčtovanie objednávok
zodpovednosť za dodržiavanie hygieny a čistoty na pracovisku
objednávanie chýbajúceho tovaru a doplnkov
zodpovednosť za skladové zásoby a finančné prostriedky

Informácie o výberovom konaní

Otváracie hodiny (pracovná doba)
PO-ŠT 14:00 - 24:00
PIA-SO 14:00 - 2:00
NE 14:00 - 24:00

Kladieme dôraz na spokojného zákazníka a spokojného zamestnanca.

4 eura / hodinu v cistom + tringelty

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie voči zákazníkom, komunikatívnosť, tímovosť, samostatnosť, logické myslenie, schopnosť pracovať pod stresom, zodpovednosť, dochvílnosť

Exkluzívny hookah lounge v centre Žiliny
ID: 3669229  Megjelentetés dátuma: 28.6.2021  Alapbér (bruttó): 4,2 EUR/hod.