Technik kvality / Quality technician

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000,- brutto v závislosti na praxi a kvalifikácii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vypracováva a implementuje dokumentáciu systému kvality
- Vyhľadáva slabé miesta a ohrozenia kvality produktu a rieši ich v spolupráci s ostatnými oddeleniami závodu
- Riadi proces triedenia na linke
- Aktualizuje a spravuje vnútorné upozornenia týkajúce sa kvality
- Definuje kontrolné body pre overenie funkčnosti detekcie na výrobnej linke
- Overuje stav master kusov
- Analyzuje a rieši problém nekvality vzniknutý v procese výroby
- Zúčastňuje sa na stretnutiach kvality
- Zhromažďuje dáta na monitorovanie spôsobilosti procesov
- Riadi dokumenty o spôsobilostiach, R & R a linearite strojov
- Sleduje hodnoty záznamov prvého kusu produktu, registrov a archívov
- Aktualizuje a archivuje vysledky audit procesov, audit produktov

* Možnosť jazykového vzdelávania počas pracovnej doby
* Flexibilný pracovný čas ( fix 9:00 - 15:00 )
* Príspevok na dochádzanie do práce bez ohľadu na vzdialenosť
* Príspevok na stravné nad rámec zákonníka práce
* Kredit na občerstvenie na každý deň
* Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
* Preplácanie nadčasov
* Príležitosť pre osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera,
* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente

Ďakujeme za zaslanie životopisu. Z dôvodu množstva zaslaných reakcií budeme kontaktovať kandidátov vyhovujúcich požiadavkám.
Žiadame Vás o udelenie súhlasu so spracovaním osobných údajov. Vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automotiv

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- orientácia na detail
- logické myslenie
- proaktívny prístup
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- prax v automobilovom priemysle a znalosť metód kvality využívaných v automotive - výhodou

Spoločnosť Elster s.r.o. vyrába alebo dodáva:
• Membránové plynomery typu BK
• Rotačné piestové plynomery typ RABO, RVG-ST a IRM-3 DUO
• Kvantometer typ QA/e a Q
• Turbínové plynomery typu TRZ2, SM-RI
• Regulátory
• Ohrievače
• Testovacie zariadenia, výrobné linky
• Komponenty meracích zariadení, náhradné diely pre meracie zariadenia a regulátory
Plynomery vyrobené Elster s.r.o. potvrdzujú svoju dobrú kvalitu aj v ťažkých klimatických podmienkach.Boli napríklad použité austrálskou vedeckou expedíciou v Antarktíde.
Elster s.r.o. sa s vyše 600 zamestnancami zaraďuje medzi najväčších výrobcov plynomerov a regulátorov vstrednej a východnej Európe. Patrí k najväčším výrobcom membránových plynomerov typu BK G1,6-G6 adôležitým výrobcom rotačných piestových plynomerov.
Kvalitou a širokým rozsahom produktov si Elster s.r.o. udržiava dôveru a spokojnosť svojich zákazníkov.
ID: 3387844  Megjelentetés dátuma: 13.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000,- brutto v závislosti na praxi a kvalifikácii