Staň sa členom prosperujúcej spoločnosti /operátor výroby /zvýšená základná mzda + Bonusy, s možnosťou pracovať na 12 hod zmeny/.

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
ASAP
Základná mzda brutto 600 € + zaujímavé motivačné bonusy a príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nevieš kam? Tak poď k nám pracovať pre TOP najlepšieho a najväčšieho výrobcu túrb na svete, so stabilným pracovným miestom.
Do nášho Honeywell tímu v Prešove (Záborské) hľadáme človeka na pozíciu Operátor vo výrobe, ktorý bude zodpovedný za produkciu na oddelení montáže.

• Výroba turbodúchadiel do automobilov
• Montáž a kompletizácia produktov
• Dodržiavanie procesov a pravidiel výroby
• Podávanie zlepšujúcich návrhov a nápadov
• Zabezpečovanie čistoty a poriadku na svojom pracovnom mieste podľa požadovaných štandardov
• Dodržiavanie štandardov BOZP

• Práca vhodná aj pre ženy

• Pracovná doba :
8 hod/denne / 3-zmenná prevádzka
12hod /denne/ 4 zmenná prevádzka

• Stabilné zamestnanie, výplatu každý mesiac včas
• Príspevok do 3. dochodkového piliera
• Príspevok na dopravu
• Výkonnostný bonus
• Bonus za flexibilitu /ovládanie stroja/
• 1 káva denne zdarma
• Vitamínové balíčky
• Spoločenské aktivity pre zamestnancov 2x do roka /Vianočný večierok, Family day/
• Dotované stravovanie nad rámec Zákonníka práce
• Pracovné prostredie v čistej klimatizovanej hale
• Zaškolenie na naše produkty
• Kariérny, osobnostný rozvoj
• pravidelné a na čas vyplácanie mzdy
• pracovné oblečenie a obuv zabezpečené zdarma

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• očakávame zodpovedný prístup k práci
• manuálna zručnosť
• prax nie je nutná - radi Vás zaučíme v našich tréningových centrách
• práca vhodná aj pre absolventov

Spoločnosť Elster s.r.o. vyrába alebo dodáva:
• Membránové plynomery typu BK
• Rotačné piestové plynomery typ RABO, RVG-ST a IRM-3 DUO
• Kvantometer typ QA/e a Q
• Turbínové plynomery typu TRZ2, SM-RI
• Regulátory
• Ohrievače
• Testovacie zariadenia, výrobné linky
• Komponenty meracích zariadení, náhradné diely pre meracie zariadenia a regulátory
Plynomery vyrobené Elster s.r.o. potvrdzujú svoju dobrú kvalitu aj v ťažkých klimatických podmienkach.Boli napríklad použité austrálskou vedeckou expedíciou v Antarktíde.
Elster s.r.o. sa s vyše 600 zamestnancami zaraďuje medzi najväčších výrobcov plynomerov a regulátorov vstrednej a východnej Európe. Patrí k najväčším výrobcom membránových plynomerov typu BK G1,6-G6 adôležitým výrobcom rotačných piestových plynomerov.
Kvalitou a širokým rozsahom produktov si Elster s.r.o. udržiava dôveru a spokojnosť svojich zákazníkov.
ID: 3309123  Megjelentetés dátuma: 11.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mzda brutto 600 € + zaujímavé motivačné bonusy a príplatky.