Elektromechanik/Pracovník údržby s vyhláškou 21

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Nitrianska cesta 503/60, okres Partizánske
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte platnú vyhlášku §21/§22? Máte skúsenosti v oblasti opravy strojov vo výrobe? Pošlite nám svoj životopis a dozviete sa viac.

Na pozícií Elektromechanik budete denne zodpovedný za:
* vykonávanie elektrických prác,
* opravu, montáž, manipuláciu na elektrotechnických a strojnotechnologických zariadeniach,
* nastavovanie, údržbu a opravu strojov vo výrobe (bodové a ultrazvukové zváračky, šijacie a nitovacie stroje, razičky a iné),
* plánovanú a prediktívnu údržbu,
* odstraňovanie revíznych porúch,
* drobné mechanické práce,
* dodržiavanie BOZP.

* Prostredie nadnárodnej a stabilnej spoločnosti s dlhou tradíciou v Partizánskom aj vo svete.
* Istota stáleho príjmu a zmluva priamo so spoločnosťou Honeywell.
* Ročné navyšovanie miezd.
* Vyplácanie 13. platu.
* Stravovanie zabezpečené na pracovisku - príspevok nad rámec zákona, pitný režim tiež na pracovisku.
* Príspevok na cestovanie do práce až do výšky 60%.
* Bohatý sociálny program (akcie vo vybraných predajniach, kultúrne podujatia, výlety, športové dni).
* Príspevok zamestnávateľa do 3. dôchodkového piliera.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, strojárske

Vodičský preukaz

B

* Vzdelanie v odbore elektro.
* Platná vyhláška 508/2009 §21 a vyššie pri pozícií elektromechanik.
* Znalosť výrobného prostredia.
* Schopnosť čítať technickú dokumentáciu.
* Manuálna zručnosť, precíznosť.
* Ochota pracovať na zmeny (2 - zmenná prevádzka)
* Teamový hráč, samostatnosť pri plnení úloh, komplexný pohľad na údržbu (technické myslenie).
*Základy anglického jazyka výhodou.

Spoločnosť Elster s.r.o. vyrába alebo dodáva:
• Membránové plynomery typu BK
• Rotačné piestové plynomery typ RABO, RVG-ST a IRM-3 DUO
• Kvantometer typ QA/e a Q
• Turbínové plynomery typu TRZ2, SM-RI
• Regulátory
• Ohrievače
• Testovacie zariadenia, výrobné linky
• Komponenty meracích zariadení, náhradné diely pre meracie zariadenia a regulátory
Plynomery vyrobené Elster s.r.o. potvrdzujú svoju dobrú kvalitu aj v ťažkých klimatických podmienkach.Boli napríklad použité austrálskou vedeckou expedíciou v Antarktíde.
Elster s.r.o. sa s vyše 600 zamestnancami zaraďuje medzi najväčších výrobcov plynomerov a regulátorov vstrednej a východnej Európe. Patrí k najväčším výrobcom membránových plynomerov typu BK G1,6-G6 adôležitým výrobcom rotačných piestových plynomerov.
Kvalitou a širokým rozsahom produktov si Elster s.r.o. udržiava dôveru a spokojnosť svojich zákazníkov.
ID: 3304821  Megjelentetés dátuma: 9.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou