Hľadáme kolegu na pozíciu Strategického nákupcu - Stará Turá

Honeywell Staffing Team

Nam.Dr.A.Schweitzera, 91601 Stará Turá, Trenčiansky kraj, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Senica
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte pre spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov stará a má im čo ponúknuť.
Buďte aj Vy Elster!

Vaša náplň práce:
*spolupráca na tvorbe a implementácii dohodnutej stratégie nákupu pre kovové komponenty,
*eliminovanie rizík v prerušení dodávok,
*vytváranie a vedenie projektov na znižovanie doby dodania,
*vytváranie rámcových objednávok a udržiavanie dát v ERP systéme,
*reportovanie výsledkov za danú kategóriu,

Miesto výkonu - Stará Turá- Honeywell (bývalý Elster).

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ponúkame Vám
* Bezplatný firemný autobus zo smeru

Senica – Sobotište – Turá Lúka – Myjava – Poriadie – Rudník – Hrašné – Stará Turá, Elster
Podolie – Častkovce – Čachtice – Bzince pod Javorinou – Lubina – Hrnčiarové – Miškech Dedinka – Stará Turá, Elster
Krajné – Višňové – Hrachovište – Kostolné – Vaďovce – Stará Turá, Elester
Nová Bošáca – Moravské Lieskové – Dolné Srnie – Nové Mesto nad Váhom – Hrušové – Stará Turá, Elster
Papraď – Topolecká – Súš – Stará Turá ZŠ – Stará Turá Prior – Stará Turá, ELster

* Pružná pracovná doba
* Dochádzkový bonus
* Príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce
* Príspevok do 3.dôchodkového piliera
* Ročné navyšovanie mzdy
* Odmena za odporučenie zamestnanca
* Odmeny za pracovné a životné jubileum
* Poukazy na kultúrne a spoločenské podujatia
* Príspevok na rekreácie a ozdravné pobyty
* Príjemné, čisté a moderné pracovné prostredie
* Možnosť kariérneho rastu

Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technika, Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* VŠ vzdelanie – ekonomické alebo technické zameranie.
* Práca s MS Office.
* ANJ na komunikatívnej úrovni.
* Nemecký jazyk výhodou.
* Komunikatívna osobnosť so schopnosťou pružne reagovať na zmeny.
* Práca v systéme SAP výhodou

Spoločnosť Elster s.r.o. vyrába alebo dodáva:
• Membránové plynomery typu BK
• Rotačné piestové plynomery typ RABO, RVG-ST a IRM-3 DUO
• Kvantometer typ QA/e a Q
• Turbínové plynomery typu TRZ2, SM-RI
• Regulátory
• Ohrievače
• Testovacie zariadenia, výrobné linky
• Komponenty meracích zariadení, náhradné diely pre meracie zariadenia a regulátory
Plynomery vyrobené Elster s.r.o. potvrdzujú svoju dobrú kvalitu aj v ťažkých klimatických podmienkach.Boli napríklad použité austrálskou vedeckou expedíciou v Antarktíde.
Elster s.r.o. sa s vyše 600 zamestnancami zaraďuje medzi najväčších výrobcov plynomerov a regulátorov vstrednej a východnej Európe. Patrí k najväčším výrobcom membránových plynomerov typu BK G1,6-G6 adôležitým výrobcom rotačných piestových plynomerov.
Kvalitou a širokým rozsahom produktov si Elster s.r.o. udržiava dôveru a spokojnosť svojich zákazníkov.
ID: 3280393  Megjelentetés dátuma: 27.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou