Servisný technik - elektrotechnik

Homola spol. s r.o.

Miesto práce
Krajná 49, Bratislava
Termín nástupu
1.3.2022
1 200 - 1 500 EUR/mesiacnástupná mzda sa odvíja od kvalifikácie, schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis zariadení autoservisnej techniky - montáž, údržba, opravy.

Pravidelná pracovná doba (7:00-15:30), finančný príspevok na stravu v hodnote 3,5 eur, pracovné oblečenie a obuv, možnosť vzdelávania a odborného rastu, pravidelné školenia, zázemie stabilnej firmy, zamestnanecké zľavy na tovar

Záujemcovia sa môžu hlásiť zaslaním životopisu na adresu [email protected] . Z kapacitných dôvodov budeme reagovať len na ponuky relevantných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické odbory, samostatný elektrotechnik § 22

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota učiť sa, technická zručnosť, dobrý zdravotný stav

Staň sa súčasťou nášho príbehu!

Sme stabilná, rodinne vedená spoločnosť. Už viac ako 30 rokov sme lídrom na slovenskom trhu s komplexnými riešeniami pre značkové a neznačkové autoservisy a STK.
Medzi našich dodávateľov patrí viac ako 70 zahraničných partnerov z Nemecka, Talianska, Francúzka, Tajwanu, Anglicka a iných krajín.
Okrem predaja zabezpečujeme pre našich obchodných partnerov záručný a pozáručný servis, revízne a metrologické služby a vysoko odborné školenia na témy z oblasti autoservisných technológií.

Od roku 2018 pôsobíme aj ako akreditované a autorizované kalibračné laboratórium. Sme tiež odborne spôsobilá organizácia na kalibráciu zariadení používaných na Staniciach technickej a emisnej kontroly.
Nehovoríme to len tak, keď tvrdíme, že dbáme na hodnoty ako profesionalita, odbornosť, spoľahlivosť, férovosť, pro-zákaznícka orientácia.

Budeme radi ak ich aj vďaka Vám budeme môcť posilniť.

Viac o nás sa dočítate na našom webe www.homola.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4076537  Megjelentetés dátuma: 25.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac