Montážnik / Murár

HOMOLA Mont, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800€ + výkonové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž plastových a hliníkových okien, dverí a príslušenstva. Súčasťou pracovnej náplne sú aj murárske vysprávky okolo okien.

- stabilné zamestnanie v prosperujúcej firme
- jednozmenný pracovný čas
- atraktívna mzda (fix + výkonové príplatky)
- pre produktívnych pracovníkov garantujeme dlhodobú prácu
- po každom odpracovanom roku garantovaný nárast mzdy
- stravné lístky

Ak Vás táto ponuka oslovila, svoje žiadosti o prijatie do zamestnania a súhlas na uchovanie a spracovanie Vašich osobných údajov v zmysle Zákona č. 428/2002 "O ochrane osobných údajov" zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu.

Po zaslaní požadovaných dokumentov, budete zaradení do databázy uchádzačov o zamestnanie. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť
- čítanie technickej dokumentácie
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- príjemné vystupovanie voči zákazníkom
- zodpovednosť
- flexibilita
- prax na obdobnej pozícii výhodou

HOMOLA Mont s.r.o. je montážna firma, ktorá sa zaoberá hlavne montážou otvorových výplní. S montážou okien a dverí máme 20 ročné skúsenosti. Spoločnosť dlhé roky pôsobila pod značkou OKNO-MIKA, rozvíjala svoju činnosť a v roku 2013 sa pretransformovala na spoločnosť HOMOLA Mont, s.r.o..

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3512084  Megjelentetés dátuma: 8.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800€ + výkonové príplatky