Manažer prodeje

HOMMEL CS s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

· marketing a servisní podpora zaměřené na trh a prodej v ČR a SR

· samostatné vedení obchodních jednání, poradenství

· spolupráce se zahraničními i tuzemskými partnery

· účast na veletrzích v ČR i zahraničí

· analýza možností trhu a konkurence

· spolupráce s překladem materiálů a katalogů

· flexibilní prac.doba po-pá

Požadavky

· min. SŠ vzdělání, strojírenské zaměření

· min. 3 roky praxe v marketingu na manažerské pozici nebo servisní

· ŘP sk. B a ochota cestovat

· velmi dobrá znalost AJ na komunikativní úrovni nutností

· vynikající komunikační dovednosti, osobnost zaměřená na obchod

· znalost práce na PC

· ochota přejímat a nést riziko

Dodatek: Ideální kandidát musí znát metodiku měření, normy a legislativu v oblasti metrologie. Velkou výhodou je rovněž znalost měřícího/ metrologického SW (alespoň na uživatelské úrovni)

Benefity

· možnost odborného a profesního růstu

· zázemí stabilní společnosti

· přátelské prostředí

· možnost využití jazyků

· jiné zaměstnanecké benefity

Poznámky
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email.

Nástup možný ihned.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3601243  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 40000 Kč/měsíc